Gayrimenkul Zirvesi 12

EVA Gayrimenkul 10-11 Mayıs 2012 "Gayrimenkul Zirvesi 12 ISTANBUL REstate Fuarındaydı (2012)

 

Gayrimenkul Zirvesi 12 ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı ile birlikte 10-11 Mayıs 2012 tarihlerinde Istanbul’da Hasköy Yün ve İplik Fabrikası’nda gerçekleştirilmiştir.

Gyoder 2012 Cansel Turgut Yazıcı
Genel Müdürümüz Cansel Şirin Yazıcı 10.05.2012 Tarihinde GYODER 12. Gayrimenkul Zirvesinde, 2023 Gayrimenkul Vizyonu GYODER raporunu sundu...

Gayrimenkul Zirvesi 12

GYODER’in 2000 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlediği Gayrimenkul Zirvesi’nin on ikincisi, zengin içeriği, üst düzey konuşmacı ve katılımcıları ile, bu yıl da ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı ile birlikte düzenlenmiştir. 

Artık dünya çapında bir marka haline gelmiş olan Gayrimenkul Zirvesi’nde, Türkiye ve dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektörün ileri gelenleri ve uzmanlar bir araya gelerek gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri değerlendirmiştir.

ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı

ISTANBUL REstate, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve CIS ülkelerinden oluşan EMEA bölgesine odaklanarak, gayrimenkul sektörünün tüm alanlarını kapsamaktadır. Yakın zamanda yaşanan global ekonomik türbülansa rağmen, bu bölgeler dünya çapında yatırımcılar için halen en çekici alanlar olarak göze çarpmaktadır. Sayıları sürekli artan uluslararası firmalar, nüfus ve ekonomik olarak hızlı gelişme gösteren bu bölgelere büyük ilgi göstermektedirler. 

ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı, ticari ve endüstriyel gayrimenkul, proje yatırımı ve tüm gayrimenkul sektörü alanları üzerinde odaklanmakta, aynı zamanda da eşsiz işbirliği fırsatları sunmaktadır. Avrupa ve Asya’da toprakları olan Istanbul, yüzyıllardır batı ile doğu arasında bir köprü görevi görmüştür. Bu sebeplerden ötürü Istanbul, bu önemli etkinliğe ev sahipliği yapmak için en uygun buluşma noktası olarak öne çıkmıştır.